Facebook  Twitter  Linked In  FourSquare  YouTube   +90 212 352 75 23 +90 212 352 80 35 email ile bize ulaşın

Ana Sponsor

Resmi Sponsor

Hizmet Sponsoru

Hizmet Sponsoru
Organizasyon
Tasarım
Destekleyen

Katılım & Kayıt
Fütüristler Zirvesi 21 Eylül 2011 Çarşamba günü 09:00-12:30 arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı'nda gerçekleşecektir.

Önemli açıklama;
Aşağıdaki fiyatlar, 21-22 Eylül İPZ İnteraktif Pazarlama Zirvesi'ne girişi de kapsamaktadır. Yani bu bedelleri ödeyenler, her iki zirveye de tam katılma hakkı elde etmektedirler.

Bilet Fiyatları

16 Ağustos – 16 Eylül 2011 arası : 700 TL/KDV Dahil
17 Eylül 2011 ve sonrası : 850 TL/KDV dahil

Kayıt, ödeme vb işlemleri için lütfen tıklayınız

Fütüristler Derneği üyelerine % 10 İndirim uygulanacaktır.

Yararlanmak için kayıt sırasında, esrak@mmiturkiye.com ve futuristlerzirvesi@futuristlerzirvesi.org adreslerine mail ile dernek üyesi olduğunuzu belirtmelisiniz (aidat borcu olmaması gerekmektedir)

 
© 2011 M-Gen.Biz
Bu site içeriğindeki tüm materyaller ve M-GEN'e ait tüm marka, metot, simge, şekil, isim, deyiş, materyal, yazı, makale, görüntü, doküman, fotoğraf, resim, ses, oyun, veya sair fikir ürünleri Telif Hakları ve Marka-Patent Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Aynı şekilde sitede kullanılan diğer marka ve işaretler, ilgili kişi ve kurumlara aittir, ilgili marka-patent hakları yasal mevzuatları kapsamında onların sorumluluğu altındadır. Bu site kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik, bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler nedeniyle M-GEN'e sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez. Bu siteyi ve içeriğini değiştirme hakları M-GEN tarafından mahfuz tutulmaktadır.
tr en